Firma

Niezawodny partner w biznesie

Jesteśmy firmą, która rozumie, że efektywność i sukces przemysłu motoryzacyjnego i maszynowego opiera się na solidnym zaopatrzeniu w niezawodne elementy i podzespoły.

Naszą misją jest dostarczanie rozwiązań technicznych, które pomagają osiągnąć sukces w przemyśle.

Nowoczesny park maszynowy

Posiadamy własny park maszynowy, wyposażony w zaawansowane centra obróbcze CNC, umożliwiające precyzyjną obróbkę stali, matali kolorowych oraz tworzyw sztucznych.

Specjalizujemy się w produkcji seryjnej, jednostkowej i prototypowej, dostosowując się do różnorodnych potrzeb rynku.

Jesteśmy w stanie wyprodukować zaawansowane elementy i podzespoły, według indywidualnych wymagań Klienta i zrealizować najbardziej skomplikowane projekty z imponującą precyzją do 0,005 mm.

Szeroka oferta gotowych elementów

Prowadzimy sprzedaż gotowych elementów przenoszenia napędu, tj.  tj.: łożyska, pasy klinowe, rolki napędowe, tuleje, oprawy, podkłady dystansowe oraz pierścienie uszczelniające.

Oferowane przez nas elementy pochodzą od sprawdzonych i renomowanych dostawców. Jesteśmy oficjalnym dostawcą na Polskę: łożysk SLF, łożysk wieńcowych DV-B oraz pomp precyzyjnych IMA s.r.l.

Na życzenie dostarczamy też produkty: IKO, NTN, FAG, NSK, INA, KOYO, Bosch, Nadella, Rollon, Fibro, Optibelt, HIPPE (tworzywa sztuczne) i wiele innych.

Zespół wykwalifikowanych specjalistów

Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, oferując pomoc przy projektowaniu elementów oraz doradzamy najlepsze rozwiązania techniczne, dopasowane do indywidualnych potrzeb Klienta.

Dysponując własnym zapleczem produkcyjnym oraz szerokim zakresem asortymentu gotowego, gwarantujemy szybką realizację zamówień.

Obsługujemy firmy na obszarze Polski oraz Unii Europejskiej, będąc do dyspozycji Klientów do 7 dni w tygodniu.

Usługi obróbki CNC

Prowadzimy kompleksowe zaopatrzenie przemysły, doradzając najlepsze rozwiązania techniczne, w oparciu o naszą wiedzę i wieloletnie doświadczenie.

Sprawdź ofertę